19 Mart 2013 Salı

Uzuuun aradan sonra...:((          Çok  uzun aradan sonra  yazmak  hiç de kolay olmuyor.    Buloguma bir baktım ki  ekim ayından buyana hiç yazmamışım. düşüncem  , biraz  üretip daha sonra hepsini  güzel ve kaliteli  bir makina ile resimleyip toplu halde yayınlamaktı. Fakat hiç de  istediğim gibi olmadı.

  Keşke bütün sebep bu ve bunun gibi sudan sebepler olsaydı, Kader bana büyük  bir oyun oynadı.Umutla beklediğimiz yeni yıl bana  büyük acı yaşattı. Sevgili , çok sevgili eşim , can yoldaşım, arkadaşım, öğretmenim,dostum birtanem Yunus'umu  kaybettim.
      41 yılı birlikte yaşadık. Hep güven, huzur ve sevgi  verdik birbirimize. İşte böyle  huzurlu ve ve mutlu yaşanan evliliklere  doyum olmuyor. 
     Hala bu gün bile  onu kaybettiğim gerçeğini kabullenemiyorum.Çok özlüyorum . Huzur içinde ve en  güzel yerde olduğunu  bilmek  bana teselli veriyor.

     Nereden mi biliyorum onun  o en güzel yerde olduğunu...

Biliyorum çünkü:  En iyi baba , en iyi eş , en iyi damat,en iyi işveren, en iyi evlat, en iyi  insan oydu. Çalışkan ,kibar,centilmen, dürüst , güvenilir,cömert ,sevgi dolu bir insandı,  tam bir demokrattı. 

Onun eşi olduğum için ,hayatımın 41 yılını onula birlikte yaşadığım için  kendimi çok  şanslı ve mutlu  hissediyorum.

1 yorum:

Girls On Blog dedi ki...

Annemmm...annecim beniimmmm:((
Ah canım babam...onun için ne desek az...en güzel yerde olduguna ben de eminim...huzurla uyusun..o güzel tebessümüyle bize baksın ..canım babam,melek babam benim..Allah sana ömür ve saglık versin ..bize bağışlasın..